Wczytywanie strony: Ubezpieczenia nieruchomości Nowy Sącz, skrojone pod Twoje oczekiwania, Komplex

Ubezpieczenia domu, mieszkania

Kompleksowo ubezpieczamy mieszkania, domy, domy w budowie oraz domki letniskowe.

Każda przygotowana przez nas oferta skrojona jest na miarę, dopasowana do oczekiwań i potrzeb klienta. Posiadamy w swojej ofercie ubezpieczenia All risk, które zapewniają najszerszy z dostępnych zakresów ubezpieczenia na rynku, ale mamy również ubezpieczenia pod cesję/ kredyt. Skontaktuj się z nami, a będziesz miał gwarancję, że przygotowana przez nas oferta jest idealna właśnie dla Ciebie.

Rodzaje ubezpieczeń

  • Dom / mieszkanie – ubezpieczenie Twoich czterech kątów wraz z jego stałymi elementami, instalacją fotowoltaiczną, wyposażeniem, mieniem ruchomym w dowolnie wybranym przez Ciebie wariancie ( od wszystkich ryzyk, od ognia i innych zdarzeń losowych np. grad, przepięcia, uderzenie pioruna, powódź czy zalanie, kradzieży z włamaniem i wandalizmem).

    W przypadku ubezpieczenia domu możemy rozszerzyć zakres ochrony o mienie na tarasie czy w ogrodzie, ubezpieczenie budowli, ogrodzenia, kostki czy innego budynku znajdującego się na terenie Twojej posesji.

  • Dom w budowie – jest to ubezpieczenie, dla osób które budują bądź rozbudowują swój dom. Ubezpieczenie możesz zawrzeć już od momentu, w którym rozpoczną się pierwsze prace budowlane.

    W trakcie budowy domu może dojść do wielu nieprzewidzianych zdarzeń (np. związanych ze zjawiskami atmosferycznymi czy też kradzieżą materiałów budowlanych bądź dewastacją), które Ciebie jako inwestora narażą na ogromną stratę. Dlatego budując swój wymarzony dom pomyśl o jego ubezpieczeniu.

  • Domek letniskowy – ubezpieczenie, które swoją ochroną ubezpieczeniową obejmuje Twoją oazę spokoju, niezależnie od tego czy znajduje się na ona terenie rodzinnych ogródków działkowych czy też na działce rekreacyjnej. Ubezpieczeniem objęty będzie zarówno budynek jak i przedmioty znajdujące się w środku.
  • Odpowiedzialność cywilna – ubezpieczenie, które chroni Cię w momencie wyrządzenia szkody osobie trzeciej zarówno przez Ciebie jak i osoby prowadzące z Tobą wspólne gospodarstwo domowe. Posiadając takie ubezpieczenie możesz czuć się bezpiecznie m.in, gdy Twoja pociecha jadąc na rowerze zarysuje czyjś samochód, bądź gdy zalejesz mieszkanie sąsiada lub ktoś złamie nogę na Twojej nieodśnieżonej posesji.

Kontakt

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas - zapraszamy!

534 211 203 513 454 828 biuro@komplexubezpieczenia.pl

Odwiedź nasze biuro:
ul. Nawojowska 122b, 33-300 Nowy Sącz